Vaghef@ausmt.ac.ir ۳۸ الی ۴۴۴۴۲۱۳۵-۰۱۱ داخلی ۱۲۸

ثبت نام خیرین

ثبت نام خیرین


کار خیر مفهوم تازه‌ای نیست، بلکه از زمانی که انسان پا به زمین گذاشت در سرشت و ذات او وجود داشته است. انسان همیشه و در همه حال سعی در کمک و یاری به هم نوع خود بوده است. همانگونه که امام علی در سخن خویش گفته است “در نظر انسان شریف و کریم النفس، نیکوکاری و حسن عمل، دینی است که بر ذمه اوست و خویشتن را به اداء آن موظف می‌داند.” عمل خیر و نیکوکاری در وجود آدمی است و بر ذمه ی او می‌باشدبهتر است بگوییم هر عملی که پشت آن نیت و قصدی به معنای کمک و یاری باشد، کار خیر محسوب می‌شود. در قرآن نیز بارها و بارها از عمل خیر صحبت شده و وعده‌های بسیاری به مومنانی که کار خیر انجام می‌دهند، داده شده است.

این سامانه خیرین کشور، محمل و جایگاهی است که بنا دارد واسطه خیری باشد در تحقق اهداف مقدس خیرین بتوان از علم و فناوری حمایت کرد که منجر به افزایش سهم اقتصاد دانش بنیان در اقتصاد کشور شود و به تبع آن توسعه همه جانبه کشور (ریشه کنی فقر) را به دنبال داشته باشد. بی شک راهکارهای دستیابی به اهداف بلند و متعالی در این مسیر همسو با حرکت جامعه بسوی اهداف سعادت بخش مستلزم شناخت بیشتر و بکارگیری تجارب و توانمندی مختلف افراد صاحب نظر است و بر همین اساس وبا لطف ایزد منان زمینه ای فراهم گردید تا جمعی از دوستان متعهد و علاقمند به امور خیر دور هم گرد آیند و بعنوان ياوران اين حركت عظيم و خداپسندانه برکات ارزشمندی را نصيب نيازمندان در حوزه علم و فناوری نموده وزمينه ساز حرکت پویا ، اصولی و هدفمند كشور گردند

سروران و نیکوکاران گرامی که تمایل به همکاری در زمینه های مختلف با مجمع را دارند میتوانند از طریق بخش های زیر یاری رسان ما در این مسیر والا باشند.